Forum MJPT Strona Główna MJPT
Michael Jackson Polish Team

Regulamin forum - zapoznaj się bezwzględnie!Regulamin   FAQ techniczneFAQ techniczne   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rysunki autorstwa Michaela

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MJPT Strona Główna -> Michael Jackson - fakty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kingoosia Płeć: kobieta

PostWysłany: Pią, 02 Lut 2007, 1:53 / z IP: 85.89.162.**     Temat postu: Rysunki autorstwa Michaela Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Komentarze do tego wątku umieszczamy tutaj => siadeh_

Na część tych rysunków natrafiłam zupełnie przypadkowo.
To niesamowite, że taki jeden Michael potrafi tyle.
Śpiewać, komponować, tańczyć, rysować, grać...
Talent ma niezwykły a ja osobiście jestem pod wielkim wrażeniem tych dzieł.
Zainspirowało mnie to rysowanie z profilu. Ostatnio ciągle rysuję w taki sposób Smile .

A więc najpierw znane rysunki:

Thriller

The Girl Is Mine

Strasznie mi się podobają twarze na tym rysunku. Michael idealnie pokazał indywidualne cechy Paula i swoje. Wiele amatorów ma taki problem, że wszystkie twarze na jego rysunkach wyglądają bardzo podobnie.

Bad Mickey

Childhood

Ulubiony rysunek wielu fanów Smile . Jak zobaczyłam go pierwszy raz, nie mogłam aż uwierzyć, że narysował to Michael. Jak napisałam wyżej, mimo, że Jacksonowie w dzieciństwie na pewno byli do siebie bardzo podobni, tutaj nie ma ani cienia wątpliwości, że to Michael.

Mniej znane:

Mickey Mouse

Manga i mangopodobne

Boy

Ten rysunek wisi u mnie w pokoju na ścianie :). Nie mogłam się powstrzymać.

Charlie Chaplin

A sketch of noses and eyes allegedly drawn by Michael Jackson. The tubes are a skin-bleaching cream found in the trunk that contained Michael Jackson stage costumes. Photo by Bob Bielk, Staff Photographer

Jeśli ktoś z Was jest w posiadaniu rysunków albo linków, których tu nie ma , to ja poproszę Smile

Ostatnio zmieniony przez Kingoosia dnia Sob, 04 Sie 2007, 18:08, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MJowitek Płeć: kobieta

PostWysłany: Pią, 02 Lut 2007, 16:02 / z IP: 80.55.196.**     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak naszej koleżance, ale mi się to ustaliło w ten sposób:

http://www.michaeljacksonart.com/categories.php?cat_id=13

(Jak się zaloguje, to można zobaczyć te obrazki w powiększeniu)

PS. W ogóle ta strona http://www.michaeljacksonart.com/index.php jest dośc ciekawa.
To znaczy dla mnie jest...
anialim Płeć: kobieta

PostWysłany: Sob, 29 Sie 2009, 4:45 / z IP: 83.29.233.***     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w temacie, za dziennik.pl --> Zobacz, jak rysował Michael Jackson
Odnaleziono rysunki autostwa Michaela Jacksona. Nigdy wcześniej nie były nigdzie publikowane.

Cytat:
Obrazek, wykonany w 1971 roku, był sprzeciwem małego Michaela wobec wojny w Wietnamie. Rysunek, mimo że dość prosty, znakomicie oddaje grozę wojny. Widać na nim żołnierza z karabinem oraz helikoptery i samoloty, które zrzucają bomby.

Cytat:
Nie jest to jedyny wcześniej niepublikowany rysunek Jacksona. Znaleziono również naszkicowaną pospiesznie głowę chłopca. Rysunek powstał w 1988 roku podczas rzymskiej trasy koncertowej artysty promującej album "Bad".

PostWysłany: Pon, 07 Wrz 2009, 15:58 / z IP: 89.228.101.**     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znalazłam jeszcze jeden

forever Płeć: mężczyzna

PostWysłany: Wto, 08 Wrz 2009, 1:38 / z IP: 83.31.131.***     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krótki filmik o rysunkach Michaela:

Michael Jackson's Unseen Sketches (1980s)

http://robneox.pl.tl/Multimedia.htm
anialim Płeć: kobieta

PostWysłany: Pią, 19 Sie 2011, 18:40 / z IP: 83.26.209.***     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Michael Jackson używał hangaru lotniska Santa Monica jako swojego atelier. Jego mentorem był australijski artysta - Brett-Livingstone Strong.

To właśnie niektóre ze znajdujących się tam dzieł, MJ3 przekazały szpitalowi dziecięcemu.

artykuł i więcej zdjęć
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MJPT Strona Główna -> Michael Jackson - fakty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: