Forum MJPT Strona Główna MJPT
Michael Jackson Polish Team

Regulamin forum - zapoznaj się bezwzględnie!Regulamin   FAQ techniczneFAQ techniczne   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Muzyki POP - POMOCY !!!!
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MJPT Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gregoryfx Płeć: mężczyzna

PostWysłany: Sro, 04 Cze 2008, 21:36 / z IP: 83.28.228.***     Temat postu: Historia Muzyki POP - POMOCY !!!! Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam napisać na jutro referat z muzyki na temat POP na świecie !
Szukałem w googlach ale oprócz wikipedii nic nie znalazłem.

Bardzo proszę o pomoc. Poddaję się

Michael Jackson żyje, zawsze będzie żyć w naszych sercach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email GaduGadu
Jacksomanka Płeć: kobieta

PostWysłany: Sro, 04 Cze 2008, 21:39 / z IP: 83.31.177.**     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez paniki.
Na pewno jak spokojnie usiądziesz to coś napiszesz. A to że cisza nocna jest o 22:00 to nie szkodzi. Ja Cię będę kryła u pani jak coś.
Dobra napisz że
gregoryfx napisał:
Michael Jackson - KING OF POP

I gotowe.
Mandey Płeć: mężczyzna

PostWysłany: Sro, 04 Cze 2008, 21:39 / z IP: 213.77.99.**     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolego wierz mi ale
do jutra Ci czasu nie starczy by to opisać.
Temat rzeka.
Canario Płeć: mężczyzna

PostWysłany: Sro, 04 Cze 2008, 21:43 / z IP: 213.199.218.***     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:
Kolego wierz mi ale
do jutra Ci czasu nie starczy by to opisać.
Temat rzeka.
Racja. Proponuje wagary Ja tak czesto robilem ,nie zawsze sie sprawdzalo ale zawsze bylo ciekawie Bezalkoholowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Speed Demon Płeć: mężczyzna

PostWysłany: Sro, 04 Cze 2008, 21:45 / z IP: 87.205.152.***     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj do encyklopedii, nie do internetu
Smooth_b Płeć: kobieta

PostWysłany: Sro, 04 Cze 2008, 22:18 / z IP: 83.11.59.**     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe to ześ sie obudził gregory, skad ja to znam :P No ale dobra:

Dawno temu, kiedy na Ziemi nie było niczego prócz zwiazkow organicznych, powietrza i przestrzeni żyły sobie male mikroskopijne bakterie. Byly tak drobne ze nie dostrzegalne golym okiem gdyby takie wtedy istnialo, zywily sie drobinkami wody, pierwszymi roslinam i innymi bakteriami. To byly pierwsze żywe organizmy o malych głowkach, tulowiach i króciutkich szyjkach. Wszystkie wyglądaly tak samo aż pewnego dnia urodzila sie bakteria z odrobine dłuższą szyją. Dzieki temu mogla sięgać pyszczkiem wyzej, zdobywala pożywienie znacznie latwiej niz pozostale zwierzatka, mogla sie bardziej rozgladac i nasluchiwac by skryc sie w razie niebezpieczenstwa i kiedy inne umieraly z braku jedzienia ona dzeiki swojej szyi cieszyla sie zdrowiem. Odtad wszystkie te zwierzatka rodzily sie z takimi szyjkami. Tak powstaly żyrafy.
I tak samo powstawal pop tylko ze jeszcze prosciej.

http://www.youtube.com/watch?v=4Gs1O-a0e5I&feature=related [*]
Powrót do góry
viva201 Płeć: kobieta

PostWysłany: Sro, 04 Cze 2008, 22:29 / z IP: 82.160.148.*     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smooth_b napisał:
Dawno temu, kiedy na Ziemi nie było niczego prócz zwiazkow organicznych, powietrza i przestrzeni żyły sobie male mikroskopijne bakterie. Byly tak drobne ze nie dostrzegalne golym okiem gdyby takie wtedy istnialo, zywily sie drobinkami wody, pierwszymi roslinam i innymi bakteriami. To byly pierwsze żywe organizmy o malych głowkach, tulowiach i króciutkich szyjkach. Wszystkie wyglądaly tak samo aż pewnego dnia urodzila sie bakteria z odrobine dłuższą szyją. Dzieki temu mogla sięgać pyszczkiem wyzej, zdobywala pożywienie znacznie latwiej niz pozostale zwierzatka, mogla sie bardziej rozgladac i nasluchiwac by skryc sie w razie niebezpieczenstwa i kiedy inne umieraly z braku jedzienia ona dzeiki swojej szyi cieszyla sie zdrowiem. Odtad wszystkie te zwierzatka rodzily sie z takimi szyjkami. Tak powstaly żyrafy.
I tak samo powstawal pop tylko ze jeszcze prosciej.

widać,że kończy sie rok szkolny, bo zaczynacie już na całego luzowac :D hehe, a kolega tu sie na serio zamartwia i liczy na pomoc....ale jest jedno ale... nie wierzę żebyś miał tak kopniętą nauczycielke,że zadała wam to dzisiaj na jutro...może przez kilka dni dawałeś na luz a teraz sobie przypomniałeś,że zadanie było z muzy która była w zeszłym tygodniu...

PostWysłany: Sro, 04 Cze 2008, 22:34 / z IP: 86.155.110.***     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napisz że na początku nie było nic,potem przyszedł MJ i Madonna a potem powstały ich kopie jak Britney i Justin

PostWysłany: Sro, 04 Cze 2008, 22:41 / z IP: 83.11.59.**     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gregory jesli to jest sprawa wazna to po prostu otwórz ksiażke, encyklopedie, komputer lub cokolwiek i przepisz. Mozesz skorzystac z mojego i przerobic wedlug uznania:) Zalezy kto Cie uczy muzyki, zeby nie bylo na mnie jakby co;)

Powrót do góry
Mandey Płeć: mężczyzna

PostWysłany: Sro, 04 Cze 2008, 22:51 / z IP: 213.77.99.**     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak na moje to Gregory już dawno śpi
albo zaiwania długopisem po kartce.

A propos historii pop-u...
Ostatnio będąc we Wrocławiu w tamtejszym Empiku w Galerii
oglądałem właśnie książkę o tematyce muzyki popularnej.
Fakt, zahaczało tam o rock, soul czy jazz ale nie ważne.
Ważne jest to że książka miała 1200 stron, i wszystko małym druczkiem.
Żeby zona nie zadzwoniła na komórkę, siedziałbym i czytał... i czytał...
i czytał. Fajne wydawnictwo. Nie mogę znaleźć nigdzie w necie by Wam
pokazać choć okladkę.

PostWysłany: Sro, 04 Cze 2008, 22:59 / z IP: 83.11.59.**     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:
książka miała 1200 stron, i wszystko małym druczkiem

to ja mam nadzieje ze gregory juz smacznie spi i nie doczytal ile o historii popu mozna napisac;)

Powrót do góry
Lika Płeć: kobieta

PostWysłany: Czw, 05 Cze 2008, 2:40 / z IP: 193.238.169.**     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smooth_b napisał:
Mandey napisał:
książka miała 1200 stron, i wszystko małym druczkiem

to ja mam nadzieje ze gregory juz smacznie spi i nie doczytal ile o historii popu mozna napisac;)

Eee taaam....
Po co od razu 1200 stronami zawracać sobie głowę.
Najtrafniej to ujął Maro. Nie pominął chyba niczego, co ważne :)
Jakbym miała czas do jutra /do dzisiaj już właściwie... /,
tak jak kolega gregory - napisałabym to dokładnie w taki sposób, jak zrobił to Maro.
Sama kwintesencja

Idę spać, bo odezwał się we mnie mój drugi bliźniak... Jestem dobita i rano znów nie będzie mi się chciało wstawać...

- Michael Jackson
Powrót do góry
viva201 Płeć: kobieta

PostWysłany: Czw, 05 Cze 2008, 7:44 / z IP: 82.160.148.*     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maro napisał:
Napisz że na początku nie było nic,potem przyszedł MJ i Madonna a potem powstały ich kopie jak Britney i Justin

heh jak dla mnie to wystarcza w zupełności, w końcu taka jest prawda Smile

PostWysłany: Pią, 06 Cze 2008, 8:54 / z IP: 83.28.201.**     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Udało się !!!!!!!! Wydrukowałem tylko z wikipedii, powieliłem to 6 razy aby wyglądało że mam dużo informacji, jak zobaczył nauczyciel ile tego mam to powiedział że mam się streszczać ! Przeczytałem tylko najważniejsze informacje (20 linijek), oraz długą informacje Michaelu Jacksonie !!! Takim sposobem dostałem 5+ dancing Michael Jackson Dancing

Pozdrawiam.

Michael Jackson żyje, zawsze będzie żyć w naszych sercach...
Powrót do góry
Canario Płeć: mężczyzna

PostWysłany: Pią, 06 Cze 2008, 8:56 / z IP: 213.199.218.***     Temat postu: Dodaj użytkownika do ignorowanych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratuluje.To w sumie dobrze ze nie skorzystales z mojej propozycji

Ostatnio zmieniony przez Canario dnia Pią, 06 Cze 2008, 8:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MJPT Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: